Komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Geoportal Powiatu Lipnowskiego

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Nieodpłatna Pomoc Prawna - link do rejestracji

Polecane strony

Powiatowy Zakład Transportu PublicznegoZespół Szkół w LipnieZespół Szkół Technicznych w LipnieZespół Szkół w Dobrzyniu nad WisłąZespół Szkół w SkępemZespół Szkół Specjalnych w LipniePubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Lipnie

Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w LipnieSzpital Lipno Sp. z o.o.Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Parkowa" w LipnieDom Pomocy Społecznej w Nowej WsiPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w LipniePowiatowy Urząd Pracy w LipnieKomenda Powiatowa Policji w LipnieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w LipnieLipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie RatunkowePowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LipniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w LipniePowiatowy Inspektorat Weterynarii w LipnieKujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ToruniuStowarzyszenie Zielona Lipa MX LipnoWojskowe Centrum Rekrutacji we WłocławkuKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

czwartek, 06 czerwiec 2024

Rozstrzygnięcie Konkursu pt. "Wymarzona Majówka z Rodziną"

Rozstrzygnięcie Konkursu pt. "Wymarzona Majówka z Rodziną" fot. nadesłane

W poniedziałek, 3 czerwca odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lipnie dla dzieci pt. „Wymarzona Majówka z rodziną”.

Konkurs miał na celu promowanie kreatywności i wyobraźni oraz kształtowanie i rozwój umiejętności plastycznych dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych.

W konkursie wzięło udział 47 dzieci w wieku od 4 do 18 lat w 4 kategoriach wiekowych. Jurorzy mieli trudne zadanie, ponieważ wszystkie nadesłane prace wyróżniały się wysokim poziomem artystycznym oraz pomysłowością. Jury wyłoniło 12 laureatów oraz przyznało wyróżnienia dla wszystkich uczestników konkursu.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w miłej i radosnej atmosferze. Dzieci otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe oraz gratulacje. Po ceremonii wręczenia nagród wszyscy uczestnicy mieli okazję do wspólnej zabawy i integracji w Sali Zabaw „ Frajda” oraz w Szkole Walki „Czarny Orzeł” .

Gratuluję wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu! Dziękuję również rodzicom i sponsorom za wsparcie oraz zaangażowanie w rozwój młodych talentów. Zapraszam do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Informacje

Internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i transportu

Oferta edukacyjna Powiatu Lipnowskiego

Transmisje z sesji Rady Powiatu w Lipnie


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie