Komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Geoportal Powiatu Lipnowskiego

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Nieodpłatna Pomoc Prawna - link do rejestracji

Polecane strony

Powiatowy Zakład Transportu PublicznegoZespół Szkół w LipnieZespół Szkół Technicznych w LipnieZespół Szkół w Dobrzyniu nad WisłąZespół Szkół w SkępemZespół Szkół Specjalnych w LipniePubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Lipnie

Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w LipnieSzpital Lipno Sp. z o.o.Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Parkowa" w LipnieDom Pomocy Społecznej w Nowej WsiPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w LipniePowiatowy Urząd Pracy w LipnieKomenda Powiatowa Policji w LipnieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w LipnieLipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie RatunkowePowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LipniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w LipniePowiatowy Inspektorat Weterynarii w LipnieKujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ToruniuStowarzyszenie Zielona Lipa MX LipnoWojskowe Centrum Rekrutacji we WłocławkuKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

poniedziałek, 03 czerwiec 2024

Regionalny konkurs fotograficzny ,,Woda w lesie” rozstrzygnięty!

Regionalny konkurs fotograficzny ,,Woda w lesie” rozstrzygnięty! Regionalny konkurs fotograficzny ,,Woda w lesie” rozstrzygnięty! fot. Magdalena Politowska (nadesłane)

Nadleśnictwo Skrwilno w kwietniu ogłosiło regionalny konkurs fotograficzny pt. „Woda w lesie”. Konkurs był dedykowany dla uczniów szkół średnich z terenu Nadleśnictwa. Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia przedstawiającego wodę na terenach leśnych Obrębu Skrwilno, a następnie przesłanie go na adres organizatora. Przy ocenianiu prac brano pod uwagę przede wszystkim: zgodność z tematem, estetykę i jakość fotografii.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 31 maja 2024 r. Łącznie na konkurs wpłynęło 61 fotografii. Komisja konkursowa nagrodziła trzy uczennice naszej szkoły:

  • I miejsce dla Wiktorii Kłys z kl. III Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej,
  • III miejsce dla Magdaleny Politowskiej z klasy III Liceum Ogólnokształcącego o profilu kosmetycznym,
  • V miejsce dla Martyny Elwertowskiej z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

W czerwcu w holu naszej szkoły będzie można oglądać wystawę pokonkursową prezentującą fotografie wykonane przez uczestników.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wkład pracy i reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym. Gratulujemy nagrodzonym!

Opiekę merytoryczną nad konkursem sprawowała pani Agnieszka Sztubecka.

Tekst i fotografie: Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem (nadesłane)

 

Informacje

Internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i transportu

Oferta edukacyjna Powiatu Lipnowskiego

Transmisje z sesji Rady Powiatu w Lipnie


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie