Komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Geoportal Powiatu Lipnowskiego

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Nieodpłatna Pomoc Prawna - link do rejestracji

Polecane strony

Powiatowy Zakład Transportu PublicznegoZespół Szkół w LipnieZespół Szkół Technicznych w LipnieZespół Szkół w Dobrzyniu nad WisłąZespół Szkół w SkępemZespół Szkół Specjalnych w LipniePubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w LipniePoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w LipnieSzpital Lipno Sp. z o.o.Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Parkowa" w LipnieDom Pomocy Społecznej w Nowej WsiPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w LipniePowiatowy Urząd Pracy w LipnieKomenda Powiatowa Policji w LipnieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w LipnieLipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie RatunkowePowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LipniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w LipniePowiatowy Inspektorat Weterynarii w LipnieKujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ToruniuStowarzyszenie Zielona Lipa MX LipnoWojskowe Centrum Rekrutacji we WłocławkuKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Informujemy, że kontakt telefoniczny z wydziałami i komórkami organizacyjnymi, przeniesionymi na czas trwania remontu, do budynku przy ul. Nieszawskiej 8, (Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki; Biuro Rady; Sekretariat Starosty; Biuro Audytu i Kontroli; Inspektor Ochrony Danych) możliwy jest pod numerem telefonu 533 966 727.


W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w budynku Starostwa Powiatowego w Lipnie przy ul. Sierakowskiego 10B informujemy,  że na czas remontu do budynku przy ul. Nieszawskiej 8 (Powiatowe Centrum Przedsiębiorczości) przeniesione zostały następujące wydziały i komórki organizacyjne:

  • Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki – pokój nr 7,
  • Biuro Rady – pokój nr 8,
  • Sekretariat Starosty – pokój nr 5,
  • Biuro Audytu i Kontroli – pokój nr 3,
  • Inspektor Ochrony Danych – pokój nr 3.

Jednocześnie informujemy, że z wyżej wymienionymi wydziałami i komórkami organizacyjnymi możliwy jest kontakt osobisty lub e-mailowy. Kontakt telefoniczny z tymi wydziałami i komórkami organizacyjnymi obecnie jest niemożliwy. Zostanie uruchomiony po wykonaniu niezbędnych prac, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.

 

Internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i transportu

Informacje

Transmisje z sesji Rady Powiatu w Lipnie

Oferta edukacyjna Powiatu Lipnowskiego


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie