Komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Geoportal Powiatu Lipnowskiego

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Nieodpłatna Pomoc Prawna - link do rejestracji

Polecane strony

Powiatowy Zakład Transportu PublicznegoZespół Szkół w LipnieZespół Szkół Technicznych w LipnieZespół Szkół w Dobrzyniu nad WisłąZespół Szkół w SkępemZespół Szkół Specjalnych w LipniePubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w LipniePoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w LipnieSzpital Lipno Sp. z o.o.Dom Pomocy Społecznej w Nowej WsiPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w LipniePowiatowy Urząd Pracy w LipnieKomenda Powiatowa Policji w LipnieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w LipnieLipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie RatunkowePowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LipniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w LipniePowiatowy Inspektorat Weterynarii w LipnieKujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ToruniuStowarzyszenie Zielona Lipa MX LipnoWojskowa Komenda Uzupełnień we WłocławkuKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

środa, 24 marzec 2021

Informacja dotycząca pracy Starostwa Powiatowego w Lipnie

Szanowni Państwo,
Drodzy Mieszkańcy Powiatu Lipnowskiego

Mając na uwadze wprowadzony przez Władze Centralne Rzeczypospolitej Polskiej częściowy lockdown związany ze wzmożoną transmisją koronawirusa na terenie kraju oraz apele o ograniczenie przemieszczania się ludności, chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom oraz w dążeniu do zapewnienia jak największego bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców powiatu w okresie od 01 kwietnia do 09 kwietnia br. zostaje zwieszona bezpośrednia obsługa interesantów Starostwa Powiatowego w Lipnie.

Wnioski, podania i sprawy urzędowe załatwiać można będzie wyłącznie w formie elektronicznej, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznej, poprzez platformę e-PUAP lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zdajemy sobie sprawę z utrudnień i dezorganizacji Państwa planów, dlatego też prosimy o szczególną wyrozumiałość i współpracę z Państwa strony w okresie zawieszenia obsługi. Jednocześnie informujemy, że w związku z wprowadzonym zawieszeniem bezpośredniej obsługi w Wydziałach za niedochowanie ustawowych terminów przerejestrowania lub zgłoszenia zbycia/ nabycia pojazdu upływające w okresie zamknięcia Urzędu nie będą nakładane kary finansowe.

Za utrudnienia przepraszamy.

Internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i transportu

Informacje

Transmisje z sesji Rady Powiatu w Lipnie

Oferta edukacyjna Powiatu Lipnowskiego


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie