Polecane strony

środa, 24 marzec 2021

Informacja dotycząca pracy Starostwa Powiatowego w Lipnie

Szanowni Państwo,
Drodzy Mieszkańcy Powiatu Lipnowskiego

Mając na uwadze wprowadzony przez Władze Centralne Rzeczypospolitej Polskiej częściowy lockdown związany ze wzmożoną transmisją koronawirusa na terenie kraju oraz apele o ograniczenie przemieszczania się ludności, chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom oraz w dążeniu do zapewnienia jak największego bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców powiatu w okresie od 01 kwietnia do 09 kwietnia br. zostaje zwieszona bezpośrednia obsługa interesantów Starostwa Powiatowego w Lipnie.

Wnioski, podania i sprawy urzędowe załatwiać można będzie wyłącznie w formie elektronicznej, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznej, poprzez platformę e-PUAP lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zdajemy sobie sprawę z utrudnień i dezorganizacji Państwa planów, dlatego też prosimy o szczególną wyrozumiałość i współpracę z Państwa strony w okresie zawieszenia obsługi. Jednocześnie informujemy, że w związku z wprowadzonym zawieszeniem bezpośredniej obsługi w Wydziałach za niedochowanie ustawowych terminów przerejestrowania lub zgłoszenia zbycia/ nabycia pojazdu upływające w okresie zamknięcia Urzędu nie będą nakładane kary finansowe.

Za utrudnienia przepraszamy.

Informacje


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie