Polecane strony

środa, 04 listopad 2020

Zmiana organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Lipnie

Uprzejmie informujemy, że z dniem 04.11.2020 roku następuje zmiana organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Lipnie mająca na celu minimalizację ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

W związku z powyższym od dnia 04 listopada 2020r. Wydziały:

- Komunikacji i Transportu;

- Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

prowadzą bezpośrednią obsługę petentów w ograniczonym zakresie i w ścisłym reżimie sanitarnym.

W związku z tym ulega zmniejszeniu liczba spraw załatwianych dziennie przez Wydział Komunikacji i Transportu. Obowiązywać będzie nadal system wydawania numerów dla petentów w/w Wydziału codziennie do godziny 8.00 w zmniejszonej ilości.

Wejście do w/w Wydziałów odbywać się będzie w sposób reglamentowany pod nadzorem wyznaczonych pracowników Starostwa Powiatowego w Lipnie. W związku z powyższym prosimy o stosowanie się do wytycznych w/w Pracowników.

Pozostałe Wydziały i komórki organizacyjne Starostwa Powiatowego w Lipnie z dniem 04 listopada 2020r przechodzą na tryb pracy zdalnej. Wnioski, podania i sprawy urzędowe załatwiać można w formie elektronicznej, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznej, poprzez platformę e-PUAP lub wrzucać do specjalnie przygotowanej urny, która znajduje się przy wejściu do Urzędu.

Wprowadzone zmiany obowiązywać będą do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy.

Informacje


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie