Polecane strony

czwartek, 22 październik 2020

„Nieautoryzowana transakcja - co zrobić, gdy z konta zniknęły pieniądze?" - webinarium

Zdjęcie ilustracyjne - karta płatnicza Zdjęcie ilustracyjne - karta płatnicza fot. Internet

Rzecznik Finansowy ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne otwarte webinarium. Tym razem będziemy mówić o nieautoryzowanych transakcjach.

Do Biura Rzecznika Finansowego wpływa coraz więcej wniosków o interwencję dotyczących nieautoryzowanych transakcji płatniczych. Rosnąca liczba skarg sugeruje, że dochodzenie swoich praw nie jest oczywistą i łatwą drogą dla płatnika – osoby, której pieniądze „zniknęły" z konta bez jej zgody. Pomimo, że sam proceder powodujący brak autoryzacji transakcji i wyprowadzenie środków pieniężnych z konta może być skomplikowanym zjawiskiem, prawa jakie ustawodawca przyznał płatnikowi są znaczące i to bank czynią gwarantem bezpieczeństwa. Ustawa o usługach płatniczych bezpośrednio bowiem statuuje obowiązek zwrotu środków pieniężnych tytułem nieautoryzowanej transakcji przez dostawcę usług płatniczych, czyli bank i warto wiedzieć w jakich okolicznościach możemy skorzystać ze swoich praw i jak ich skutecznie dochodzić.

O tym opowie Państwu nasza ekspertka Paulina Krakowska, specjalistka w Wydziale Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego, podczas webinarium pt. „Nieautoryzowana transakcja - co zrobić, gdy z konta zniknęły pieniądze?" Zapraszamy 27 października br. o godzinie 18:00 na spotkanie online.  

 

Aby wziąć w nim udział należy się wcześniej zarejestrować klikając w poniższy link:

https://rzecznikfinansowy.clickmeeting.com/nieautoryzowana-transakcja-co-zrobic-gdy-z-konta-zniknely-pieniadze-/register?_ga=2.165409142.837945364.1603096514-775805146.1591623925

Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo e-mail z linkiem umożliwiającym dołączenie do wydarzenia.

Tym z Państwa, którzy  zgłoszą taką potrzebę, wystawimy zaświadczenia udziału w webinarium.

Webinar jest bezpłatny, ma formułę otwartą i będzie transmitowany na platformie Clickmeeting.

Informacje


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie