piątek, 29 listopad 2019

Gratulacje i podziękowania dla naszych ambasadorów

Od lewej: Michał Ziemiński, Szymon Majewski i Paweł Olszewski. Od lewej: Michał Ziemiński, Szymon Majewski i Paweł Olszewski. Fot. Marcin Jaworski

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu w Lipnie władze powiatu gościły osoby, które w ostatnim czasie rozsławiały powiat lipnowski na terenie kraju i za granicą.

W starostwie powiatowym pojawił się Paweł Olszewski, trener Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate wraz z Szymonem Majewskim, który został wicemistrzem Europy oraz Mistrzem Polski. Przybył także trener UKS Mustang Wielgie Michał Ziemiński - jego drużyna zdobyła Puchar Polski w piłce nożnej kobiet na szczeblu Kujawsko-Pomorskim. Gościła także Tamara Kalinowska, sołtys sołectwa Koziróg Rzeczny w gminie Tłuchowo, która zdobyła tytuł sołtysa roku w ogólnopolskim konkursie. Z kolei Antoni Jabłoński otrzymał podziękowanie za udział w konkursie "Agricola Syn Ziemi", a Tomasz Detmer za zajęcie drugiego miejsca w jednej z kategorii tegoż konkursu.

Władze powiatu pogratulowały laureatom i wręczyły okolicznościowe podziękowania oraz nagrody. Wyróżnione osoby są dla naszego powiatu godnymi ambasadorami w całym kraju i za granicą.

Informacje


Powiat Lipnowski   Gmina Bobrowniki   Gmina Chrostkowo   Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą   Gmina Kikół   Gmina Lipno   Gmina Miasto Lipno   Miasto i Gmina Skępe   Gmina Tłuchowo   Gmina Wielgie