Polecane strony

poniedziałek, 16 marzec 2020

Komunikat Starosty Lipnowskiego

KOMUNIKAT W SPRAWIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW W STAROSTWIE POWIATOWYM W LIPNIE

W związku z wystąpieniem zagrożenia epidemiologicznego, gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z innych, niż wizyta osobista metod załatwiania spraw w naszym urzędzie, w tym w szczególności poprzez platformę usług epuap.gov.pl oraz wnioski przesyłane za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Nasi pracownicy są także do dyspozycji pod numerami telefonów znajdującymi się w wykazie na stronach internetowych tut. Urzędu.

Biorąc powyższe pod uwagę, z dniem 16 marca 2020r. zmienia się (do odwołania) zasady przyjmowania petentów w Starostwie Powiatowym w Lipnie:

  1. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń pracowników tutejszego urzędu oraz wszelkich komunikatów pisemnych w zakresie załatwiania spraw urzędowych.

Apelujemy do tych z Państwa, którzy obserwują u siebie objawy grypopodobne, a szczególności do tych, którzy wrócili z terenów objętych epidemią o wielką rozwagę i jeśli to możliwe rezygnację z wizyty w urzędzie.

Pragniemy poinformować, że w związku z zamknięciem szkół przewidujemy również znaczne braki kadrowe w naszym urzędzie, bowiem część pracowników zmuszona zostanie do wzięcia opieki nad dziećmi. Bez wątpienia wpłynie to na proces obsługi.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 54 287 20 39.

Liczymy na Państwa zrozumienie. Wszyscy musimy połączyć siły, aby przetrwać ten trudny czas.

Informacje


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie