Komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Geoportal Powiatu Lipnowskiego

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Nieodpłatna Pomoc Prawna - link do rejestracji

Polecane strony

Powiatowy Zakład Transportu PublicznegoZespół Szkół w LipnieZespół Szkół Technicznych w LipnieZespół Szkół w Dobrzyniu nad WisłąZespół Szkół w SkępemZespół Szkół Specjalnych w LipniePubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Lipnie

Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w LipnieSzpital Lipno Sp. z o.o.Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Parkowa" w LipnieDom Pomocy Społecznej w Nowej WsiPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w LipniePowiatowy Urząd Pracy w LipnieKomenda Powiatowa Policji w LipnieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w LipnieLipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie RatunkowePowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LipniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w LipniePowiatowy Inspektorat Weterynarii w LipnieKujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ToruniuStowarzyszenie Zielona Lipa MX LipnoWojskowe Centrum Rekrutacji we WłocławkuKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

czwartek, 09 listopad 2023

Wielki sukces uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Lipnie!

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Lipnie wraz z Dyrektorem i nauczycielami wychowania fizycznego Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Lipnie wraz z Dyrektorem i nauczycielami wychowania fizycznego fot. ZSS w Lipnie (nadesłane)

21 października br. uczniowie Zespołu Szkól Specjalnych w Lipnie wzięli udział w Mistrzostwach Polski Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” w tenisie stołowym w Gdańsku. W turnieju uczestniczyło 98 zawodników z całego kraju. Uczeń naszej szkoły Sylwester Ciechanowski, zdobył tytuł wicemistrza kraju w kategorii chłopców młodszych. Dorian Waśkowski uplasował się na 6 miejscu, a Mikołaj Dobrzycki był 8. Wiktoria Skibińska zajęła 14 miejsce wśród dziewcząt starszych, a absolwent naszej placówki Kamil Ciechanowski był 11. Sportowcy przygotowywali się do zawodów pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego p. Jarosława Cichosza i p. Łukasza Rutkowskiego. Dzięki uprzejmości LZS Jastrzębie uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Lipnie mieli okazję trenować także z profesjonalistami. W klasyfikacji ogólnopolskiej wraz z Zespołem Szkół Specjalnych w Golubiu Dobrzyniu nasza szkoła uplasowała się na 2 miejscu.

 

Tekst i fotografie: Zespół Szkół Specjalnych w Lipnie (nadesłane)

 

Internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i transportu

Informacje

Transmisje z sesji Rady Powiatu w Lipnie

Oferta edukacyjna Powiatu Lipnowskiego


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie