Komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Geoportal Powiatu Lipnowskiego

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Nieodpłatna Pomoc Prawna - link do rejestracji

Polecane strony

Powiatowy Zakład Transportu PublicznegoZespół Szkół w LipnieZespół Szkół Technicznych w LipnieZespół Szkół w Dobrzyniu nad WisłąZespół Szkół w SkępemZespół Szkół Specjalnych w LipniePubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w LipniePoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w LipnieSzpital Lipno Sp. z o.o.Dom Pomocy Społecznej w Nowej WsiPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w LipniePowiatowy Urząd Pracy w LipnieKomenda Powiatowa Policji w LipnieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w LipnieLipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie RatunkowePowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LipniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w LipniePowiatowy Inspektorat Weterynarii w LipnieKujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ToruniuStowarzyszenie Zielona Lipa MX LipnoWojskowa Komenda Uzupełnień we WłocławkuKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

poniedziałek, 13 wrzesień 2021

Skępe: Odpust ku czci Narodzenia NMP

Skępe: Odpust ku czci Narodzenia NMP Fot. Marcin Jaworski

W Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej, Pani Mazowsza i Kujaw w Skępem 8 września br. odbył się Odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Do Skępego tradycyjnie przybyło wielu pielgrzymów z całej Polski.

Część pielgrzymów pojawiła się w Skępem dzień wcześniej, ponieważ w Sanktuarium już odbywały się uroczystości odpustowe. Sumie odpustowej, która odbywała się 8 września o 11.30, przewodniczył arcybiskup Marek Jędraszewski, metropolita krakowski. Towarzyszył mu także biskup płocki Piotr Libera.

Podczas uroczystej Eucharystii w procesji z darami na ofiarowanie szli przedstawiciele różnych grup społecznych i samorządów. Powiat Lipnowski reprezentowały wicestarosta Maria Kulig oraz przewodnicząca Rady Powiatu w Lipnie Anna Smużewska.

Internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i transportu

Informacje

Transmisje z sesji Rady Powiatu w Lipnie

Oferta edukacyjna Powiatu Lipnowskiego


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie