Komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Geoportal Powiatu Lipnowskiego

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Nieodpłatna Pomoc Prawna - link do rejestracji

Polecane strony

Powiatowy Zakład Transportu PublicznegoZespół Szkół w LipnieZespół Szkół Technicznych w LipnieZespół Szkół w Dobrzyniu nad WisłąZespół Szkół w SkępemZespół Szkół Specjalnych w LipniePubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w LipniePoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w LipnieSzpital Lipno Sp. z o.o.Dom Pomocy Społecznej w Nowej WsiPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w LipniePowiatowy Urząd Pracy w LipnieKomenda Powiatowa Policji w LipnieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w LipnieLipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie RatunkowePowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LipniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w LipniePowiatowy Inspektorat Weterynarii w LipnieKujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ToruniuStowarzyszenie Zielona Lipa MX LipnoWojskowa Komenda Uzupełnień we WłocławkuKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

środa, 08 wrzesień 2021

Blok operacyjny gotowy, pierwsze zabiegi już wykonywane!

Wyremontowany blok operacyjny w lipnowskim szpitalu Wyremontowany blok operacyjny w lipnowskim szpitalu fot. Szpital Lipno Sp. z o.o. (nadesłane)

W spółce Szpital Lipno nowy, w pełni wyremontowany Blok Operacyjny służy już pacjentom, wykonane zostały pierwsze zabiegi operacyjne.

Modernizacja została przeprowadzona w ramach zadania  pn.: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych w Szpital Lipno Sp. z o. o.- Przebudowa Bloku Operacyjnego oraz Bloku Porodowego wraz z wyposażeniem w aparaty i urządzenia medyczne”. Zadanie zostało sfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej  6. Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry; Działania 6.1. Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną i społeczną, Poddziałania 6.1.1. Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Wartość projektu wyniosła 8.450.909,69zł, dofinansowana w kwocie 4.500.000,00zł.

- Cieszę się, że prace zostały już ukończone i wyremontowane sale mogą już w pełni funkcjonować. Remont bloku operacyjnego to jedna z najważniejszych inwestycji ostatnich lat w lipnowskim szpitalu, dlatego cieszy również fakt, że udało się ją zrealizować przed terminem, który przewidziany był na koniec pierwszego kwartału przyszłego roku. - Mam nadzieję, że dzięki naszym działaniom podniesie się nie tylko komfort pacjentów ale przede wszystkim będą oni mogli skorzystać z kompleksowej opieki medycznej, bez konieczności wyjazdu do innych miast - Starosta Lipnowski, Krzysztof Baranowski.

Internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i transportu

Informacje

Transmisje z sesji Rady Powiatu w Lipnie

Oferta edukacyjna Powiatu Lipnowskiego


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie