Komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Geoportal Powiatu Lipnowskiego

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Nieodpłatna Pomoc Prawna - link do rejestracji

Polecane strony

Powiatowy Zakład Transportu PublicznegoZespół Szkół w LipnieZespół Szkół Technicznych w LipnieZespół Szkół w Dobrzyniu nad WisłąZespół Szkół w SkępemZespół Szkół Specjalnych w LipniePubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w LipniePoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w LipnieSzpital Lipno Sp. z o.o.Dom Pomocy Społecznej w Nowej WsiPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w LipniePowiatowy Urząd Pracy w LipnieKomenda Powiatowa Policji w LipnieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w LipnieLipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie RatunkowePowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LipniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w LipniePowiatowy Inspektorat Weterynarii w LipnieKujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ToruniuStowarzyszenie Zielona Lipa MX LipnoWojskowa Komenda Uzupełnień we WłocławkuKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

wtorek, 07 wrzesień 2021

XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Lipnowskiego

Ćwiczenia bojowe podczas zawodów Ćwiczenia bojowe podczas zawodów fot. Damian Siedlecki | Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki

W niedzielę 05.09.2021r. na stadionie przy Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem odbyły się XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Lipnowskiego, podczas których rywalizowało ze sobą osiem męskich i sześć kobiecych drużyn, reprezentujących poszczególne jednostki ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu lipnowskiego. Uroczystego otwarcia imprezy dokonali: Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski oraz Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP dh Zbigniew Agaciński.

Komisja sędziowska, w skład której wchodzili strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie, oceniała startujące drużyny w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym. Na ostateczny wynik składała się suma punktów uzyskanych w obu etapach.

Wyniki zawodów (podajemy punktację ogólną):

 Drużyny kobiece (Grupa C):

 1. OSP Krzyżówki – 126,38 pkt.
 2. OSP Suradówek – 129,29 pkt.
 3. OSP Wichowo – 130,70 pkt.
 4. OSP Skępe – 139,99 pkt.
 5. OSP Dobrzyń nad Wisłą – 151,17 pkt.
 6. OSP Źródła – 171,67 pkt.

 Drużyny męskie (Grupa A):

 1. OSP Grochowalsk – 108,58 pkt.
 2. OSP Wichowo – 110,24 pkt.
 3. OSP Kikół – 111,29 pkt.
 4. OSP Borowo – 111,91 pkt.
 5. OSP Jarczewo – 116,25 pkt.
 6. OSP Makówiec – 123,25 pkt.
 7. OSP Wielgie – 128,72 pkt.
 8. OSP Grodzeń – dyskwalifikacja.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a każda drużyna otrzymała od Starosty Lipnowskiego czek na kwotę 500,00zł.

Dodatkowo podczas zawodów przeprowadzono konkurencję musztry zespołowej o puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie. W kategorii kobiet zwyciężyła drużyna OSP Krzyżówki, natomiast w grupie mężczyzn najlepsza okazała się reprezentacja OSP Jarczewo.

Głównymi organizatorami imprezy były: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Lipnie oraz Starostwo Powiatowe w Lipnie.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Lipnowskiego za okazaną pomoc oraz wsparcie, a licznie zgromadzonej publiczności za przybycie i dopingowanie druchów.

Internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i transportu

Informacje

Transmisje z sesji Rady Powiatu w Lipnie

Oferta edukacyjna Powiatu Lipnowskiego


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie