Komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Geoportal Powiatu Lipnowskiego

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Nieodpłatna Pomoc Prawna - link do rejestracji

Polecane strony

Powiatowy Zakład Transportu PublicznegoZespół Szkół w LipnieZespół Szkół Technicznych w LipnieZespół Szkół w Dobrzyniu nad WisłąZespół Szkół w SkępemZespół Szkół Specjalnych w LipniePubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w LipniePoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w LipnieSzpital Lipno Sp. z o.o.Dom Pomocy Społecznej w Nowej WsiPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w LipniePowiatowy Urząd Pracy w LipnieKomenda Powiatowa Policji w LipnieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w LipnieLipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie RatunkowePowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LipniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w LipniePowiatowy Inspektorat Weterynarii w LipnieKujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ToruniuStowarzyszenie Zielona Lipa MX LipnoWojskowa Komenda Uzupełnień we WłocławkuKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

środa, 21 kwiecień 2021

"Dobra szkoła –dobra przyszłość –dobry wybór" - oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022

Zdjęcie ilustracyjne - młodzież w czasie targów edukacyjnych (2019) Zdjęcie ilustracyjne - młodzież w czasie targów edukacyjnych (2019) fot. Damian Siedlecki | Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki (archiwum SP Lipno)

Z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, także w tym roku szkolnym odwołane zostały coroczne targi edukacyjne, podczas których absolwenci szkół podstawowych z terenu powiatu lipnowskiego mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół średnich, dla których organem prowadzącym jest Powiat Lipnowski. 

W związku z tym, w załączeniu przekazujemy na Państwa ręce ulotkę informacyjną Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych Powiatu Lipnowskiego na rok szkolny 2021/2022 "Dobra szkoła –dobra przyszłość –dobry wybór" znajdziecie w niej Państwo informacje o profilach kształcenia poszczególnych szkół, dane teleadresowe oraz wiele innych ciekawych informacji, które mamy nadzieję przekonają Was do wyboru naszych szkół.

- Kochani młodzi ludzie, Szanowna młodzieży przed Wami wybór szkoły, w której będziecie się kształcili, czy to będzie liceum ogólnokształcące, technikum czy szkoła branżowa pamiętajcie o tym, że macie do wyboru dobre szkoły w zasięgu ręki, macie zapewniony transport, nie musicie stać pół godziny w korkach ani później prosić rodzica o złożenie pisma do Starosty o zgodę na przeniesienie z Torunia czy Włocławka do szkoły powiatowej, macie na miejscu rodzinę i jesteście otoczeni najlepszą opieką zarówno w domu jak i w szkole Zapewniam Was, że w naszych szkołach otrzymacie fachową pomoc dydaktyczną, materialną i kulturalną. Nasze szkoły są bezpieczne i odpowiednio przygotowane do pracy również w okresie pandemii. Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych będzie prowadzona elektronicznie pod adresem: lipno.edu.com.pl/Kandydat

Szanowni Rodzice pomóżcie swojemu dziecku dokonać właściwego wyboru a pomożecie również sobie i swojemu środowisku. Życzę trafnego wyboru, mam nadzieję, że spotkamy się na rozpoczęciu nowego roku szkolnego - Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski

Internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i transportu

Informacje

Transmisje z sesji Rady Powiatu w Lipnie

Oferta edukacyjna Powiatu Lipnowskiego


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie