Polecane strony

poniedziałek, 28 wrzesień 2020

PROGRAM WSPÓŁPRACY POWIATU LIPNOWSKIEGO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne fot. Internet

Informujemy, iż trwają prace związane z przyjęciem rocznego programu współpracy Powiatu Lipnowskiego na rok 2021 z organizacjami pozarządowymi innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

Przygotowano projekt programu współpracy, który przedkładamy do konsultacji, jeszcze przed jego przyjęciem przez Radę Powiatu w Lipnie, aby móc uwzględnić Państwa uwagi i propozycje. W/w projekt programu dostępny jest w poniższym załączniku; w zakładce: organizacje pozarządowe oraz na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Lipnie.

Będziemy wdzięczni za włączenie się do prac nad jego brzmieniem. Oczekujemy na Państwa opinie i wnioski do dnia 05 października 2020r., które można składać na piśmie w Starostwie Powiatowym w Lipnie ul. Sierakowskiego 10B, 87-600 Lipno lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za przygotowanie projektu odpowiedzialne jest Biuro do Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Lipnie, tel. 54 288 66 36.

Informacje


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie