Polecane strony

piątek, 18 wrzesień 2020

Bezpłatne webinarium - Świadome pożyczanie

Na zdjęciu tablet trzymany w dłoni. Widoczne są także napisy webinar, online, training oraz obrazki. Na zdjęciu tablet trzymany w dłoni. Widoczne są także napisy webinar, online, training oraz obrazki. fot. Internet (zdjęcie ilustracyjne)

Rzecznik Finansowy zaprasza 24 września o godzinie 19:00 na bezpłatne webinarium - Świadome pożyczanie - co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy pożyczki.

Spotka się z Państwem  ekspertka Paulina Krakowska, specjalistka w Wydziale Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego.

Żyjemy w nowej rzeczywistości, w której produkty finansowe takie jak pożyczki są łatwiej dostępne, a Polacy chętnie z nich korzystają. Niestety wiele raportów finansowych wskazuje, że zadłużamy się coraz bardziej, a w konsekwencji pojawia się problem windykacji należności. Czy to oznacza, problemem jest sam fakt zbyt nieroztropnego zaciągania zobowiązań? Niekoniecznie. Istotne by zawierać umowy finansowe świadomie.

Co pożyczkobiorca musi wiedzieć przed wzięciem pożyczki?  Na co uważać przy zawieraniu umowy, a także co można zrobić już po jej zawarciu, by ograniczyć negatywne skutki finansowe? W tym pomoże ekspertka niniejszego webinaru.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Wystarczy dostęp do Internetu.

Co zrobić, aby wziąć udział w webinarium?

Należy się wcześniej zarejestrować klikając w link: https://rzecznikfinansowy.clickmeeting.com/swiadome-pozyczanie/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają automatyczną wiadomość e-mail (z platformy webinaryjnej Clickmeeting) z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium. (Uwaga: jeśli nie znajdujecie wiadomości – przeszukajcie dokładnie swoją skrzynkę mailową sprawdzając spam/oferty/powiadomienia…). Prosimy o chwilę cierpliwości, nie zawsze wiadomość przychodzi od razu.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie