Polecane strony

czwartek, 14 maj 2020

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Zdjęcie ilustracyjne - Powiatowe Targi Edukacyjne 2019 Zdjęcie ilustracyjne - Powiatowe Targi Edukacyjne 2019 fot. Damian Siedlecki | Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki

Z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 w tym roku szkolnym odwołane zostały coroczne targi edukacyjne, podczas których absolwenci szkół podstawowych (wcześniej także gimnazjów) z terenu powiatu lipnowskiego mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół średnich, dla których organem prowadzącym jest Powiat Lipnowski. 

W związku z tym, w załączeniu przekazujemy na Państwa ręce ulotkę informacyjną "Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych Powiatu Lipnowskiego na rok szkolny 2020/2021" znajdziecie w niej Państwo informacje o profilach kształcenia poszczególnych szkół, dane teleadresowe oraz wiele innych ciekawych informacji, które mamy nadzieję przekonają Was do wyboru naszych szkół.

- Kochani młodzi ludzie,  Szanowna młodzieży przed Wami wybór szkoły, w której będziecie się kształcili, czy to będzie liceum ogólnokształcące, technikum czy szkoła branżowa pamiętajcie o tym, że macie do wyboru dobre szkoły w zasięgu ręki, macie zapewniony transport,  nie musicie stać pół godziny w korkach ani później prosić rodzica o złożenie pisma do Starosty o zgodę na przeniesienie z Torunia czy Włocławka do szkoły powiatowej, macie na miejscu rodzinę i jesteście otoczeni najlepszą opieką zarówno w domu jak i w szkole. Zapewniam Was, że w naszych szkołach otrzymacie fachową pomoc dydaktyczną, materialną i kulturalną - mówi Starosta Lipnowski.

- Szanowni Rodzice pomóżcie swojemu dziecku dokonać właściwego wyboru a pomożecie również sobie i swojemu środowisku. Życzę trafnego wyboru, mam nadzieję, że spotkamy się na rozpoczęciu nowego roku szkolnego - zakończył Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski.

Informacje


Powiat Lipnowski
Gmina Bobrowniki Gmina Chrostkowo Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą Gmina Kikół Gmina Lipno Gmina Miasto Lipno Miasto i Gmina Skępe Gmina Tłuchowo Gmina Wielgie