poniedziałek, 16 marzec 2020

Czasowe zmiany w pracy PUP w Lipnie

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne fot. Internet

Dziś (16.03.2020r.) podczas posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Lipnie Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski przekazał zebranym informację o decyzji jaką podjął w sprawie funkcjonowania Powiatowego Urzędu Pracy w Lipnie. Mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu od jutra tj. 17.03.2020 (wtorek) do 31.03.2020r. (wtorek)  w urzędzie nie będą odbywały się wizyty dotyczące potwierdzenia gotowości do podjęcia pracy, ustawowo realizowane przez PUP w Lipnie.

W związku z wystąpieniem zagrożenia epidemiologicznego  Starosta zachęca Państwa do skorzystania z innych, niż wizyta osobista metod załatwiania spraw w urzędzie, w tym w szczególności drogą elektroniczną.  Pracownicy są także do dyspozycji pod numerami telefonów znajdującymi się w wykazie na stronie internetowej urzędu.

Pomóż sobie i innym, zadbaj o swoje bezpieczeństwo, zostań w domu!

O dalszych decyzjach dotyczących funkcjonowania jednostek organizacyjnych powiatu będziemy informować Państwa na bieżąco.

Informacje


Powiat Lipnowski   Gmina Bobrowniki   Gmina Chrostkowo   Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą   Gmina Kikół   Gmina Lipno   Gmina Miasto Lipno   Miasto i Gmina Skępe   Gmina Tłuchowo   Gmina Wielgie