wtorek, 15 październik 2019

"WIEMY BO CHCEMY" - kolejne szkolenie

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne fot. Internet

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z organizatorem - Stowarzyszeniem CHWYTAJ DZIEŃ zaprasza przedstawicieli NGO z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego na kolejne bezpłatne szkolenie „WIEMY BO CHCEMY – cykl spotkań szkoleniowo-doradczych dla organizacji pozarządowych z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego, realizowanych na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. Tematyka czwartego panelu szkoleniowego, w ramach którego odbędą się trzy spotkania – to księgowość, finanse, kadry i sprawozdawczość w organizacjach pozarządowych. Pierwsze spotkanie odbędzie się – jak zawsze w czwartek – 24 października 2019 roku. Spotykamy się tym razem w Urzędzie Gminy w Radziejowie przy ulicy Kościuszki 20/22, w sali konferencyjnej nr 27.

Na spotkanie zapraszamy członków i przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, lokalnych aktywistów i przedstawicieli JST. Kwestie finansowe organizacji są szczególnie ważne w związku ze zbliżającym się końcem roku i obowiązkach jakie się z tym wiążą.

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 10.00 i trwać będzie trzy godziny.  Po szkoleniu – zapraszamy na grupowe konsultacje doradcze, w trakcie których można będzie uzyskać odpowiedzi i wskazówki na nurtujące pytania związane z finansami i kadrami w naszej organizacji.

Szkolenie i konsultacje doradcze prowadzić będzie specjalista z zakresu obsługi finansowo-księgowej NGO, trener z zakresu finansowo-księgowych i sprawozdawczości w NGO – Iwona IWICKA.

Miejsce szkolenia: Urząd Gminy w Radziejowie, ul. Kościuszki 20/22 – sala nr 27 (sala konferencyjna na parterze).  Szkolenie od godziny 10.00 do 13.00. Konsultacje doradcze – od 13.00 do 14.00.

PRZYPOMINAMY: Organizacje, które wezmą udział w minimum trzech panelach szkoleniowych cyklu „WIEMY BO CHCEMY”, otrzymają zestaw trzech poradników z cyklu „ABC trzeciego sektora”.  Uczestnicy wszystkich szkoleń danego panelu szkoleniowego, otrzymują pamiątkowy certyfikat udziału w szkoleniu.

Osoby chcące skorzystać ze szkolenia i konsultacji prosimy o wypełnienie i przesłanie  dołączonego zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 22 października 2019 roku.

Udział w szkoleniu i konsultacjach doradczych jest bezpłatny.

Projekt finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Kontakt: tel.: 693 518 219, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje


Powiat Lipnowski   Gmina Bobrowniki   Gmina Chrostkowo   Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą   Gmina Kikół   Gmina Lipno   Gmina Miasto Lipno   Miasto i Gmina Skępe   Gmina Tłuchowo   Gmina Wielgie