piątek, 30 sierpień 2019

Powiatowy Dzień Emeryta i Rencisty po raz piąty

Powiatowy Dzień Emeryta i Rencisty po raz piąty fot. Damian Siedlecki | Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki

W środę (28.08.2019r.) na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem spotkali się emeryci i renciści z terenu powiatu podczas piątego już Powiatowego Dnia Emeryta i Rencisty. W spotkaniu wzięło udział blisko 600 emerytów, rencistów oraz zaproszonych gości.

Licznie zgromadzonych seniorów i zaproszonych gości w imieniu władz powiatu przywitał Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski, który życzył seniorom zdrowia i pomyślności w życiu oraz podziękował za pracę i chęć zrobienia czegoś dla naszego powiatu.  Następnie głos zabrał Przewodniczący Powiatowej Rady Seniorów – Mieczysław Sławkowski.

Po części oficjalnej na scenie zaprezentowali się uczniowie Publicznej Szkole Muzycznej I Stopnia w Lipnie, a głównym punktem artystycznej części programu był koncert Orkiestry Salonowej, która przygotowała dla zebranych przepiękny koncert.

Następnie do wspólnej zabawy przy muzyce zaprosił duet Beata i Tomek.

Galeria zdjęć z tego wydarzenia znajduje się (tutaj!)

Informacje


Powiat Lipnowski   Gmina Bobrowniki   Gmina Chrostkowo   Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą   Gmina Kikół   Gmina Lipno   Gmina Miasto Lipno   Miasto i Gmina Skępe   Gmina Tłuchowo   Gmina Wielgie