Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

Numer Okręgu wyborczego

1.

Krzysztof Baranowski

Starosta Lipnowski

Nr 5 – gm. Chrostkowo i Kikół

2.

Maria Kulig

Wicestarosta Lipnowski

Nr 3 – gm. Dobrzyń n/Wisłą i Wielgie

3.

Ryszard Dobieszewski

Członek Zarządu Powiatu w Lipnie

Nr 3 – gm. Dobrzyń n/Wisłą i Wielgie 

4.

Jerzy Kowalski

Członek Zarządu Powiatu w Lipnie

Nr 4 – gm. Skępe i Gmina Tłuchowo

5.

Andrzej Nowak

Członek Zarządu Powiatu w Lipnie

Nr 2 – gm. Bobrowniki i Lipno

6.

Anna Smużewska

Przewodniczący Rady Powiatu w Lipnie

Nr 4 – gm. Skępe i Gmina Tłuchowo

7.

 Jacek Góźdź

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Lipnie

Nr 1 – m. Lipno

8.

 Tadeusz Gradkiewicz

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Lipnie

Nr 2 – gm. Bobrowniki i Lipno

9.

Zbigniew Agaciński

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 2 – gm. Bobrowniki i Lipno

10.

Grażyna Frymarkiewicz

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 4 – gm. Skępe i Gmina Tłuchowo

11.

Krzysztof Grzywiński

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 1 – m. Lipno

12.

Mariusz Linkowski

Radna Rady Powiatu w Lipnie

Nr 4 – gm. Skępe i Gmina Tłuchowo

13.

Dorota Łańcucka

Radna Rady Powiatu w Lipnie

Nr 1 – m. Lipno

14.

Marzena Niekraś

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 3 – gm. Dobrzyń n/Wisłą i Wielgie 

15.

Mariola Rybka

Radna Rady Powiatu w Lipnie

Nr 1 – m. Lipno

16.

Małgorzata Rzepczyńska

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 5 – gm. Chrostkowo i Kikół

17.

Jan Wadoń

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 3 – gm. Dobrzyń n/Wisłą i Wielgie 

18.

Sławomir Wiśniewski

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 2 – gm. Bobrowniki i Lipno

19.

Jacek Zająkała

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 5 – gm. Chrostkowo i Kikół

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

Numer Okręgu wyborczego

1.

Krzysztof Baranowski

Starosta Lipnowski

Nr 5 – gm. Chrostkowo i Kikół

2.

Anna Smużewska

Wicestarosta Lipnowski

Nr 4 – gm. Skępe i Gmina Tłuchowo  

3.

Jan Kołaczyński

Członek Zarządu Powiatu w Lipnie

Nr 3 – gm. Dobrzyń n/Wisłą i Wielgie 

4.

Karol Kwiatkowski

Członek Zarządu Powiatu w Lipnie

Nr 3 – gm. Dobrzyń n/Wisłą i Wielgie

5.

Mieczysław Mirosław Kwiatkowski

Członek Zarządu Powiatu w Lipnie

Nr 2 – gm. Bobrowniki i Lipno

6.

Rafał Wiśniewski

Przewodniczący Rady Powiatu w Lipnie

Nr 1 – m. Lipno

7.

 Renata Ofmańska

Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Lipnie

Nr 2 – gm. Bobrowniki i Lipno

8.

 Halina Stanisława Opalczewska

Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Lipnie

Nr 4 – gm. Skępe i Gmina Tłuchowo

9.

Jacek Zenon Góźdź

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 1 – m. Lipno

10.

Krzysztof Grzywiński

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 1 – m. Lipno

11.

Stanisław Jagielski

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 2 – gm. Bobrowniki i Lipno

12.

Zofia Kuczmarska

Radna Rady Powiatu w Lipnie

Nr 3 – gm. Dobrzyń n/Wisłą i Wielgie 

13.

Maria Katarzyna Kulig

Radna Rady Powiatu w Lipnie

Nr 3 – gm. Dobrzyń n/Wisłą i Wielgie

14.

Mariusz Jan Linkowski

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 4 – gm. Skępe i Tłuchowo

15.

Elżbieta Mazanowska

Radna Rady Powiatu w Lipnie

Nr 5 – gm. Chrostkowo i Kikół  

16.

Andrzej Nowak

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 2 – gm. Bobrowniki i Lipno

17.

Józef Wiśniewski

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 5 – gm. Chrostkowo i Kikół

18.

Tomasz Woźnicki

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 4 – gm. Skępe i Gmina Tłuchowo

19.

Jerzy Ludwik Zieliński

Radny Rady Powiatu w Lipnie

Nr 1 – m. Lipno

 

  1. Białucha Wiesław - Wiceprzewodniczący Rady
  2. Gęsicki Przemysław - Radny
  3. Góźdź Jacek - Radny
  4. Grzywiński Krzysztof - Radny
  5. Jagielski Stanisław - Radny
  6. Kłobukowski Dariusz - Przewodniczący Rady
  7. Kwiatkowski Karol - Członek Zarządu Powiatu
  8. Kwiatkowski Mieczysław - Członek Zarządu Powiatu
  9. Linkowski Mariusz - Radny
  10. Nowak Andrzej - Radny
  11. Opalczewska Halina - Wiceprzewodnicząca Rady
  12. Poliwko Jarosław - Wicestarosta Lipnowski
  13. Stroiński Lucjan - Radny
  14. Wiśniewski Józef - Radny
  15. Wiśniewski Rafał - Radny
  16. Wojciechowski Piotr - Członek Zarządu Powiatu
  17. Wysocki Jerzy - Radny
  18. Zająkała Jacek - Radny

  1. Wiesław Białucha
  2. Janusz Jan Kalinowski
  3. Dariusz Bogusław Chmielewski
  4. Jacek Zenon Góźdź
  5. Andrzej Nowak
  6. Jarosław Jacek Poliwko
  7. Stanisław Jagielski
  8. Mieczysław Kwiatkowski
  9. Roman Matera
  10. Karol Kwiatkowski
  11. Dariusz Kłobukowski
  12. Przemysław Mieczysław Gęsicki
  13. Maria Anna Krzysztoforska
  14. Antoni Antoszewski
  15. Tomasz Woźnicki
  16. Piotr Wojciechowski
  17. Józef Ryszard Predenkiewicz
  18. Krzysztof Baranowski
  19. Andrzej Zdzisław Łaniewski

Informacje

Transmisje z sesji

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Grudzień 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2
week 49 3 4 5 6 7 8 9
week 50 10 11 12 13 14 15 16
week 51 17 18 19 20 21 22 23
week 52 24 25 26 27 28 29 30
week 1 31

Zbliżające się wydarzenia


Powiat Lipnowski   Gmina Bobrowniki   Gmina Chrostkowo   Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą   Gmina Kikół   Gmina Lipno   Gmina Miasto Lipno   Miasto i Gmina Skępe   Gmina Tłuchowo   Gmina Wielgie