Wzory wniosków do pobrania:

  1. Wniosek o wpis do ewidencji Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Nieprowadzące Działalności Gospodarczej.doc
  2. Wniosek o wpis do ewidencji UKS.doc
  3. Wniosek o wydanie zaświadczenia - Stowarzyszenia Kultury Fizycznej nieprowadzące działalności gospodarczej.doc
  4. Wniosek o wydanie zaświadczenia - Uczniowskie Kluby Sportowe.doc
  5. Wniosek o wykreślenie z ewidencji Stowarzyszeń Kultury Fizycznej.doc
  6. Wniosek o wykreślenie z ewidencji Uczniowskich Klubów Sportowych.doc

Wykaz Stowarzyszeń Kultury Fizycznej Nieprowadzących Działalności Gospodarczej

Lp.

Nazwa Klubu

Skład Zarządu

Adres

1.

Gminny Ludowy Klub Sportowy „Skorpion”

Prezes-Dorota Bentkowska

Zastępca Prezesa- Sławomir Alaszkiewicz

Skarbnik- Artur Przewięźlikowski

Członek zarządu- Jarosław Wnuk

Grzegorz Maćkiewicz

GLKS ”Skorpion”

Chrostkowo,

87-602 Chrostkowo

2.

Dobrzyński Klub Żeglarski w Dobrzyniu nad Wisłą

Komandor Klubu- Ryszard Przybytek

Skarbnik Klubu- Sylwester Kluszczyński

Sekretarz Klubu- Roman Składanowski

Bosman - Piekarski Andrzej

Członek Zarządu- Piotr Wiśniewski

 Halina Przybytek

Dobrzyński Klub Żeglarski, ul. Zjazd 5,

87-610 Dobrzyń nad Wisłą

2.1

Gminny Klub Sportowy „Kikolanka” w Kikole

Prezes-Wiktor Jaworski

Wiceprezes- Krzysztof Szychulski

Sekretarz- Joanna Jaworska

Skarbnik- Iwona Sztandarska

Gminny Klub Sportowy „Kikolanka” w Kikole,

ul. Rypińska 11, 87-620 Kikół

3.

Międzyszkolny Klub Sportowy „Lipnowiak” w Lipnie

Prezes- Cezary Bautembach

Wiceprezes-Dariusz Chmielewski

Wiceprezes-Marek Furmański

Sekretarz- Dariusz Furmanek

Zespół Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie,

ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno

4.

Brak Wpisu

 

 

5.

Ludowy Zespół Sportowy w Jastrzębiu

Prezes-Marcin Chojnicki

Zastępca Prezesa- Dariusz Onoszko

Sekretarz- Łukasz Elwertowski

Skarbnik- Sławomir Rybka

Członek Zarządu- Przemysław Zawirowski

Jastrzębie 2a, 87-600 Lipno

6.

Polskie Stowarzyszenie Klasy 49er i 29er

Prezydent Stowarzyszenia- Wojciech Nowicki

Wiceprezydent- Paweł Kuźmicki

Sekretarz- Ryszard Przybytek

Skarbnik- Jacek Kondlewski

Członek Zarządu- Paweł Kacprowski

Andrzej Januszewski

Łukasz Przybytek

Ul. 22stycznia 4, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą

7.

Stowarzyszenie Lipnowski Klub Sportowy „OMERTA”

Prezes- Kamil Chojnicki

Wiceprezes- Chojnicka Laura

Skarbnik- Kycia Piotr

Ul. Mickiewicza 17a,

87-600 Lipno

8.

Klub Pływacki „NEMO” Lipno

Prezes-Rafał Sztubecki

Wiceprezes-Robert Lewicki

Sekretarz- Katarzyna Skarżyńska

Skarbnik- Dorota Szarszewska

Plac 11 Listopada 13a,

87-600 Lipno

9.

Centrum Sztuk Walki w Lipnie

Prezes Zarządu- Karolina Piasecka -Starczewska

Wiceprezes- Justyna Archaniołowicz

Wiceprezes- Przemysław Sobiecki

Sekretarz Zarządu- Tadeusz Starczewski

Skarbnik Zarządu- Łukasz Gajda

Ul. Skalna 1, 87-600 Lipno

10.

Lipnowski Klub Strzelecki „Vis”

Prezes-Dariusz Garbarczyk

Wiceprezes- Jacek Sadziński

Sekretarz- Damian Jasiński

Skarbnik- Arkadiusz Brzostek

Członek- Jacek Belczyński

Ul. Kilińskiego 14

87-600 Lipno

11.

Klub Sportowy „Team Volley Chalin”

Prezes-Jarosław Łykowski

Wiceprezes- Kamil Żuchowski

Sekretarz- Rafał Walter

Skarbnik- Karolina Cieślińska

Członek Zarządu- Grzegorz Kranc

Marzena Szczepańska

Natalia Grabkowska

Chalin 6, 87-606 Chalin

 

 

Wykaz Uczniowskich Klubów Sportowych

Lp.

Nazwa Klubu

Skład Zarządu

Adres

16.

Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik”

Prezes – Cezary Bautembach

Wiceprezes- Krzysztof Stępka

Sekretarz- Iwona Kaczorowska

 

Ul. Okrzei 3, 87-600 Lipno

17.

Uczniowski Klub Sportowy „Dobrzyń”

Prezes- Paweł Bielicki

Zastępca- Grzegorz Kranc

Sekretarz- Dominik Turkiewicz

Skarbnik- Henryka Kijek

 

Ul. Licealna 1, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą

18.

 Uczniowski Klub Sportowy „Atlas”

Prezes- Jarosław Ziemiańczyk

Sekretarz- Józef Rosół

Członkowie zarządu:

-Jacek Sadowski

-Waldemar Ziółkowski

-Wiesław Rzepiński

Szkoła Podstawowa w Woli, Wola 71 A, 87-620 Kikół

19.

Uczniowski Klub Sportowy „Tramp” w Kikole

Prezes- Krzysztof Zarębski

Sekretarz- Iwona Krajewska

Skarbnik- Marta Redmerska

Członkowie Klubu- Małgorzata Bejgrowicz, Michał Drozdowski, Anna Gieszkiewicz

Zespół Szkół w Kikole,

Ul. Targowa 6, 87-620 Kikół

20.

Uczniowski Klub Sportowy „TOP” w Tłuchowie

Prezes- Katarzyna Jankowska

Sekretarz- Robert Urbański

Członek- Marek Gachewicz

Członek- Aldona Niździńska

Członek- Anna Małkiewicz

Ul. Szkolna 3, 87-605 Tłuchowo

21.

Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”

 

Szkoła Podstawowa nr 5 w Lipnie, Plac 11 Listopada 13, 87-600 Lipno

22.

Uczniowski Klub Sportowy „Orion” w Zajeziorzu

 

Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu, Zajeziorze 18, 87-620 Kikół

23.

UKS „GOL”

Wykreślony

Archiwum

24.

UKS „Junior”

Wykreślony

Archiwum

25.

Uczniowski Klub Sportowy „Karnkowo” w Karnkowie

 

 

26.

Uczniowski Klub Sportowy „Olimp” w Lipnie

Przewodniczący –Sławomir Czupryniak

Z-ca- Tomasz Strzelecki

Sekretarz- Krzysztof Przybyszewski

Skarbnik- Krzysztof Dubicki

Członek- Piotr Rygielski

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie, ul. Szkolna 2, 87-600 Lipno

27.

Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” w Zadusznikach

 

Zaduszniki, 87-603 Wielgie

28.

Uczniowski Klub Sportowy „Flash” w Ciełuchowie

 

Szkoła Podstawowa w Ciełuchowie , Ciełuchowo, 87-620 Kikół

29.

Uczniowski Klub Sportowy „Skępiak” w Skępem

Prezes- Wojciech Wiśniewski

Wiceprezes- Wojciech Bońkowski

Sekretarz – Marek Moderski

Skarbnik- Rafał Wyrzykowski

Członek – Joanna Uzarska

Al. 1-go Maja 89, 87-630 Skępe

30.

Uczniowski Klub Sportowy „Mustang” w Skępem

Prezes- Andrzej Zawidzki

Sekretarz- Marek Moderski

Skarbnik- Anna Skibicka

Ul. 1-go Maja 89, 87-630 Skępe

31.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „As” w Lipnie

Prezes- Zbigniew Marcinek

V-ce – Wiesław Brauer

V-ce – Jakub Kowalski

Skarbnik – Wiesław Białucha

Sekretarz – Krzysztof Pawłowski

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnie, ul. Okrzei 1, 87-600 Lipno

32.

Uczniowski Klub Sportowy „Marksport”

 

Szkoła Podstawowa w Trzebiegoszczu, Trzebiegoszcz 49, 87-600 Lipno

33.

Uczniowski Klub Sportowy „Radomice”

 

Zespół Szkół w Radomicach, Radomice 115, 87-600 Lipno

34.

Uczniowski Klub Sportowy „Tomaszewo”

 

Szkoła Podstawowa Ryszewek,

87-600 Lipno

35.

Uczniowski Klub Sportowy „Wiślanin – Bobrowniki”

 

Ul. Wyzwolenia 16, 87-617 Bobrowniki

36.

UKS „Herkules” w Grodzeniu

Wykreślony

Archiwum

37.

UKS „Klub Tenisa Stołowego”

Wykreślony

Archiwum

38.

UKS „Vivat” w Mysłakówku

Wykreślony

Archiwum

39.

Uczniowski Klub Sportowy „Sum”

 

Publiczne Gimnazjum w Suminie, Sumin, 87-620 Kikół

40.

Uczniowski Klub Sportowy „Lipno”

Prezes zarządu- Marcin Bartczak

Sekretarz zarządu- Rafał Wawszczyk

Członek zarządu- Rafał Wiśniewski

Członek zarządu – Dariusz Kiełbowicz

Ul. Szkolna 10 c, 87-600 Lipno

41.

Uczniowski Klub Sportowy „Skompensis”

Prezes zarządu – Piotr Wiśniewski

Wiceprezes zarządu- Sławomir Chrobak

Skarbnik- Emil Kowalski

Sekretarz – Przemysław Bednarski

Członek zarządu – Wiesław Welenc

Al.1-go Maja 89, 87-630 Skępe,

42.

Uczniowski Klub Sportowy „Mustang Wielgie”

Prezes –Michał Ziemiński

Sekretarz – Krystian Gęsicki

Skarbnik – Marcin Kaloski

Członek zarządu- Marlena Szparaga

Ul. Szkolna 5, 87-603 Wielgie

43.

UKS „Wichowo”

Wykreślony

Archiwum

44.

Uczniowski Klub Sportowy „Wisełka Centrum”

Prezes – Piotr Wyszyński

Wiceprezes- Łukasz Wasilewski

Skarbnik- Justyna Radzimska

Sekretarz- Kamila Kaniewska

Członek- Grzegorz Piotrowski

Ul. Licealna 1 a, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą

45.

Uczniowski Klub Sportowy „START”

Prezes- Ireneusz Sobociński

Sekretarz- Emilia Kuźniak

Skarbnik- Adriana Lewalska

Członek zarządu- Jacek Hencel

Ul. Traugutta 1,

87-600 Lipno

Informacje

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Czerwiec 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30

Zbliżające się wydarzenia


Powiat Lipnowski   Gmina Bobrowniki   Gmina Chrostkowo   Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą   Gmina Kikół   Gmina Lipno   Gmina Miasto Lipno   Miasto i Gmina Skępe   Gmina Tłuchowo   Gmina Wielgie