Wydrukuj tę stronę
środa, 21 kwiecień 2021

"Dobra szkoła –dobra przyszłość –dobry wybór" - oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022

Zdjęcie ilustracyjne - młodzież w czasie targów edukacyjnych (2019) Zdjęcie ilustracyjne - młodzież w czasie targów edukacyjnych (2019) fot. Damian Siedlecki | Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki (archiwum SP Lipno)

Z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, także w tym roku szkolnym odwołane zostały coroczne targi edukacyjne, podczas których absolwenci szkół podstawowych z terenu powiatu lipnowskiego mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół średnich, dla których organem prowadzącym jest Powiat Lipnowski. 

W związku z tym, w załączeniu przekazujemy na Państwa ręce ulotkę informacyjną Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych Powiatu Lipnowskiego na rok szkolny 2021/2022 "Dobra szkoła –dobra przyszłość –dobry wybór" znajdziecie w niej Państwo informacje o profilach kształcenia poszczególnych szkół, dane teleadresowe oraz wiele innych ciekawych informacji, które mamy nadzieję przekonają Was do wyboru naszych szkół.

- Kochani młodzi ludzie, Szanowna młodzieży przed Wami wybór szkoły, w której będziecie się kształcili, czy to będzie liceum ogólnokształcące, technikum czy szkoła branżowa pamiętajcie o tym, że macie do wyboru dobre szkoły w zasięgu ręki, macie zapewniony transport, nie musicie stać pół godziny w korkach ani później prosić rodzica o złożenie pisma do Starosty o zgodę na przeniesienie z Torunia czy Włocławka do szkoły powiatowej, macie na miejscu rodzinę i jesteście otoczeni najlepszą opieką zarówno w domu jak i w szkole Zapewniam Was, że w naszych szkołach otrzymacie fachową pomoc dydaktyczną, materialną i kulturalną. Nasze szkoły są bezpieczne i odpowiednio przygotowane do pracy również w okresie pandemii. Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych będzie prowadzona elektronicznie pod adresem: lipno.edu.com.pl/Kandydat

Szanowni Rodzice pomóżcie swojemu dziecku dokonać właściwego wyboru a pomożecie również sobie i swojemu środowisku. Życzę trafnego wyboru, mam nadzieję, że spotkamy się na rozpoczęciu nowego roku szkolnego - Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski