• JUser: :_load: Fehler beim Laden des Benutzers mit der ID: 919
Print this page
Donnerstag, 23 April 2015 07:46

Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Specjalnych

Uczennice Zespołu Szkół Specjalnych i Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Lipnie reprezentowały województwo kujawsko-pomorskie na Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Specjalnych w dniach 10-12.04. 2015 r. w Słupsku.

Organizatorem mistrzostw był Związek Stowarzyszeń Sportowych "Sprawni-Razem", Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Słupsku oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej. W finałowym turnieju udział wzięło 8 najlepszych reprezentacji wojewódzkich, spośród których uczennice z naszego miasta wywalczyły tytuł Mistrza Polski.

Ewelina Słabkowska została najskuteczniejszą zawodniczką (9 strzelonych bramek), a Wiktoria Ciechanowska głosami trenerów i sędziów wybrana została najlepszą bramkarką zawodów. Puchar dla drużyny dziewcząt z Lipna ufundował Prezydent Miasta Słupska Robert Biedroń.