Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 03 czerwiec 2019

11 medali Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate

Zawodnicy LKKK Zawodnicy LKKK fot. Nadesłane

01 czerwca odbyły się w Kożuchowie Mistrzostwa województwa lubuskiego, które  zdominowane zostały przez zawodników Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate. Po raz kolejny zawodnicy LKKK pokazali że są najlepsi.

11 zawodników podopiecznych sensei Pawła Olszewskiego - 4 Dan  wystąpiło podczas kolejnych Mistrzostw w Kożuchowie zdobywając łącznie 11 medali i tym samym 2 miejsce drużynowo.

6 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe.

2 złote medale zdobyła Kasia Gabrychowicz w kumite i kata młodziczek, złoty medal medal wywalczyła Klaudia Mikołajczyk w kumite kadetek, złoty medal wywalczył również Szymon Górczyński w kumite kadetów, złoty medal w kumite zdobył Bartosz Prażniewski oraz brązowy w kata kadetów, kolejny złoty medal wywalczył Szymon Majewski w kumite juniorów i brązowy w kata, 2 srebrne medale zdobyła Marta Majewska w kata i kumite kadetek oraz srebrny medal wywalczył Staś Szojda w kumite młodzików.

To już końcówka sezonu lecz walczymy do końca, jeszcze przed nami jedne Mistrzostwa - Międzynarodowy turniej który odbędzie się 15 czerwca w Szczecinie i liczymy że również przywieziemy wiele medali.