• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 919.
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 19 marzec 2018

Puchar starosty dla zawodników ZST

XX jubileuszowy turniej piłki nożnej halowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Lipnowskiego, rozgrywany był (16.03.2018r.) o puchar Starosty Lipnowskiego i Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Lipnie. Mistrzostwa odbywały się w hali ZST przy ulicy Okrzei. Miejsce pierwsze zdobyła drużyna gospodarzy, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie, trzecie miejsce zdobyli uczniowie Zespołu Szkół im. ZMW w Dobrzyniu nad Wisłą, natomiast czwarte miejsce zajęli przedstawiciele Zespołu Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem.

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Filip Falkowski (Zespół Szkół Technicznych w Lipnie), Patryk Laskowski (Zespół Szkół w Dobrzyniu nad Wisłą), Sadowski Kamil (Zespół Szkół w Skępem) oraz Szpanelewski Krystian (Zespół Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie). Najlepszym bramkarzem turnieju został Bartosz Bierzoński z Zespołu Szkół Technicznych w Lipnie. Puchary oraz dyplomy wręczyli: Starosta Lipnowski - Krzysztof Baranowski, Przewodniczący Rady Powiatu w Lipnie - Rafał Wiśniewski oraz dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Lipnie - Ewa Juszczyk.