Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 919.
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 07 grudzień 2017

II Mikołajkowy turniej piłki halowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Lipnowskiego fot. ZST w Lipnie

06.12.2017 roku odbył się II Mikołajkowy turniej piłki halowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Lipnowskiego rozgrywanych o puchar Starosty Lipnowskiego i Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Lipnie.

Mistrzostwa odbywały się w hali Zespołu Szkół Technicznych w Lipnie przy ulicy Okrzei.

Miejsce pierwsze zdobyła drużyna z Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie, drugie miejsce wywalczyły zawodniczki z Zespołu Szkół Technicznych w Lipnie, a trzecie miejsce uczestniczki z Zespołu Szkół w Skępem.

Najlepszymi zawodniczkami turnieju zostały Wiśniewska Natalia (Zespół Szkół w Lipnie) i Marta Dulska (Zespół Szkół w Skępem); najlepszą bramkarką turnieju została Wiśniewska Marzena (Zespół Szkół Technicznych w Lipnie). Sędzią zawodów był Dariusz Łęgosz.

Turniej był organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik” w Lipnie, a nagrody oraz dyplomy zostały ufundowane przez Starostę Lipnowskiego oraz Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych.