wtorek, 10 październik 2017

Kolejne remonty w lipnowskim szpitalu

Jeden z oddziałów w trakcie remontu Jeden z oddziałów w trakcie remontu fot. Damian Siedlecki | Wydział Rozwoju, Promocji, Sportu i Turystyki (archiwum)

Powiat Lipnowski w trosce o dobro pacjentów, jak i pracowników nieustannie podejmuje działania mające na celu poprawę warunków w Szpitalu w Lipnie.

W dniu 25.09.2017 roku został ogłoszony przetarg na modernizację Oddziału Wewnętrznego, który znajduje się na drugim piętrze w części budynku będącego siedzibą Szpitala Lipno Sp. z o.o. przy ulicy Nieszawskiej 6. Otwarcie ofert na zadanie nastąpi 16.10.2017 roku o godzinie 10:00, termin zakończenia robót jest przewidziany na 18.03.2018r.

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji pomieszczeń w części prawej oddziału wewnętrznego mieszczącego się na II piętrze w części budynku będącego siedzibą Szpitala Lipno Sp. z o.o., która zakwalifikowana jest do remontu to 499,58 m². Oddział można podzielić na obszary które będą remontowane, a jest to: obszar intensywnego nadzoru kardiologicznego składającego się z sali siedmioosobowej podzielonej na dwa boksy dwuosobowe i jeden trzyosobowy, pokój pielęgniarek, pomieszczenia WC dla pacjentów, obszar zabiegowy składający się z gabinetu lekarskiego, punkt pielęgniarek, pokój pielęgniarek, pokój socjalny, gabinet zabiegowy, pokój oddziałowej, pomieszczenia higieniczno – sanitarne i sale pacjentów. W pomieszczeniach będzie wykonane malowanie ścian i sufitów, zostaną położone płytki w pomieszczeniach, w których jest taka konieczność, stolarka okienna- PCV, obudowa instalacji wentylacji nawiewno – wywiewnej. Zostaną też wymienione elementy instalacji grzewczej, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, instalacja gniazd wtykowych oraz instalacja alarmowa.

- Wierzę, że ta inwestycja przyczyni się do jeszcze lepszego leczenia i szybkiego powrotu do zdrowia pacjentów lipnowskiej lecznicy. Dodam, że w przyszłym roku planujemy kolejne prace remontowe, aby Szpital Lipno spełniał jak najwyższe standardy - powiedział Starosta Krzysztof Baranowski.

Informacje

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Luty 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28

Zbliżające się wydarzenia


Powiat Lipnowski   Gmina Bobrowniki   Gmina Chrostkowo   Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą   Gmina Kikół   Gmina Lipno   Gmina Miasto Lipno   Miasto i Gmina Skępe   Gmina Tłuchowo   Gmina Wielgie